Došlo plno dopisů :o)

17. prosince 2012

Pamatujete si na článek, kde jsem Vás vyzývala k tomu, abychom si 12. 12. 1012 napsali. Byl to krásný datum a i krásný den. Mě se nic neobvyklého nestalo :o) To, že jsem nenapsala zápočtovou písemku tomuto datu přisuzovat nemohu, za to si můžu sama :o) Nevadí, život jde dál a já mám ještě další pokus.

Ve středu jsem se brzo ráno vypravila na poštu. bylo kolem 9. hodiny a naštěstí tam nebyla fronta. Celkem jsem posílala 16 přáníček. Z původních 6 kousků pro mé kamarády se to díky této akci vyšplhalo na krásných 16 :o) Děkuji! Paní u přepážky mne ujistila, že datum sama na známku narazí. Posílala jsem bublinkové obálky, tak vážně doufám, že datum narazila. Mrzelo by mne, kdyby tam nalepila nálepku.A proč píšu o tomto datu až dnes, když mi už všechny dopisy už došli? Protože jsem čekala na jeden až ze Slovenska. jsem moc ráda, že se zapojila i Ambrozália. Také děkuji těm, kdo si na mne vzpomněli a poslali mi vánoční přáníčko i mimo tuto akci. Moc mne to potěšilo :o)

Sice se mi jich 16 nevrátilo, s tím jsem ani nepočítala, protože část jsem posílala kamarádkám, jen tak, jako Vánoční přáníčko.Já posílala vánoční sobíky. Jsou tak jednoduší. Stačí krásně rozlousknout arašít, tavnou pistolí jej přilepit na čtvrtku a domalovat parohy a očička. Ikdyž jsem sobíky balila do bublinek a poté do bublinkové obálky doufám, že se nerozpadli a že s nimi pošta moc neházela.


zde je ukázka prvních 6-ti kousků, kde jsem netušila, že jich budu muset ještě 10 přidělat :) U posledních dvou mi už došla mašlička, takže jsem musela použít podobnou.

Krásný předvánoční čas :o)

2 komentáře:

  1. popravde som veľmi nevedela čo to bolo na prvý pohľad, ale ten arašid mi pripadal neskutočne rozkošný :)
    http://www.facebook.com/photo.php?fbid=502872116410703&set=a.466742576690324.113570.349626281735288&type=1&theater

    OdpovědětVymazat
  2. ooo a ozaj, dátum na obálke je, síce ho nie je tak geniálne vidno, ale dôležité že ja viem, kedy si to poslala. :)

    OdpovědětVymazat

DESIGNED BY ECLAIR DESIGNS・POWERED BY BLOGGER