Cardabilities - Sketch #109

23. října 2014

Tomuto krásnému sketchi od Cardabilities se nedá odolat. Ihned jak jsem ho viděla, tak bylo jasné, že do rohu půjde směs květinek. Jen jsem nevěděla v jakém duchu přání bude.
Barevné pozadí a bílý podklad? Ne, to mi k tomu nesedí. Že by růžová? Ne, tak to už vůbec ne... Nápad sice byl, ale jeho realizace mi zabrala pár dnů. Tedy ne dnů, nocí. Vždy jsem usínala s tím, jak to tedy provedu. Až mi svitl nápad. Shabby chic styl je k tomuto sketchi přímo ideální. Je tu ale malý problém - nikdy jsem ho nedělala. A tak jsem si řekla, že vše je jednou poprvé a že když ne na tomto sketchi, tak na kterém...A tak vzniklo toto moje první Schabby chic přání. Nejsem na růžovou, ale zde se mi s kombinací béžové líbí. Růžový papír je z kolekce od PMA - Designstax. Béžový je z edice od Heidi Swapp - DreamyKvětinky je takový mix. Mám je ve velkém pytlíku. Razítko je od Kety a kamínky od Artemia.Zde je ještě sketch, podle kterého jsem tvořila.


Krásný den a tvořte! :) Katuan

5 komentářů:

 1. Přáníčko je opět nádherné, bohatě zdobeno - luxusní...Pepis

  OdpovědětVymazat
 2. Beautiful card. So much detail.
  Thank you for joining us at Cardabilities!

  Pozdrawiam Ewa :)

  OdpovědětVymazat
 3. Barevná kombinace a kytičky jsou kouzelné!

  OdpovědětVymazat
 4. povedlo se ti to... hezká barevná kombinace

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné přáníčko, něžná barevná paletka. Shabby chic styl se ti moc povedl. Díky, že jsi se připojila k tvoření na blogu Cardabilities. Ilona

  OdpovědětVymazat

DESIGNED BY ECLAIR DESIGNS・POWERED BY BLOGGER